Bufet


Bufet na Zvoničke sme otvorili 19.6.2021 po dlhých rokoch chátrania starej budovy, ktorá bola postavená v „akcii Z“. Znovuotvoreniu predchádzala väčšia rekonštrukcia, v rámci ktorej sa pristavili nové sociálne zariadenia, sklady, zmenili sa dispozičné riešenia tak, aby vyhovovali dnešným požiadavkám na prevádzku.

Našou predstavou bolo ponúknuť turistom občerstvenie v lese, vytvoriť priestor na trávenie voľného času pre rodiny s deťmi a ponúknuť obyvateľom mesta aj nejaké koncerty a videoprojekcie.

Dbáme na kvalitu, všetko, čo ponúkame máme odskúšané na sebe.


Stála ponuka

V stálej ponuke u nás nájdeš pivo Bernard 11, Kofolu original, kávu z pražiarne Shanti, víno Nichta, pravú belgickú čokoládu, domáce limonády a čaj. V kuchyni máme vždy navarenú nejakú sýtu polievku, zapekanú tortillu, vegánsku ryžovú misku, párky, chlieb s masťou a cibuľou.


Špeciálna ponuka

Ďalej ponúkame pivné špeciály od Stupavaru, Wywaru, nealko špeciály od Nilio, kávové špeciality, varené víno, domáce zákusky, štrúdľu, zapekaný batát, mäso pripravené metódou Sous Vide, sezónne lokše. Zmena je život, a preto tieto špeciality pre Vás pravidelne meníme, pre konkrétne info nás kontaktuj cez FB, alebo na tel. čísle.